Шановні батьки майбутніх першокласників!
Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки  прийом документів для зарахування дітей буде відбуватися з 5 травня по 7 червня 2021 року. Вихованці старшої групи ,а також діти,чиї брати і сестри є учнями нашої школи, зараховуються першочергово!
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи,які їх замінюють ,подають такі документи (документи приймаються лише у повному складі )
- заява(заповнення під час подачі документів)
-копія свідоцтва про народження ( оригінал наявний)
- медична довідка за формою первинної облікової документації 086/1(оригінал)
Прийом документів проводиться за попереднім записом та дотриманням карантинних заходів (маска,рукавички)
Звертайтесь за телефоном 
(044) 287-75-74 з 10 до 17 години з понеділка по п'ятницю

Зарахування дітей до початкових класів НВК «Славута» здійснюється наказом директора за заявою батьків або осіб, які їх замінюють. Крім того, батьки, або особи, які їх замінюють подають до навчального закладу копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка та особову справу ( крім дітей, які вступають до 1 класу).

До першого класу НВК приймаються діти, яким на 1 вересня виповнилось 6 років.

Прийом дітей до навчально-виховного комплексу здійснюється на безконкурсній основі, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним комплексом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

Забезпечується першочерговий прийом до 1 класу дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у НВК.

 

Прийом дітей до дошкільних груп здійснюються директором протягом календарного року на підставі таких документів:

  • заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

  • медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад    (Ф-26), довідка про щеплення ( Ф - 063);

  • довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

  • свідоцтво про народження (копія).

 

Згідно з розділом ІІІ«Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» , затвердженим наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 27.03.2014 р. № 184  та зареєстрованим Головним управлінням юстиції у місті Києві від 09.04.2014 № 6/1059 визначено, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу та запис до відповідної групи здійснюється у порядку черговості їх електронного запису. При цьому батьки здійснюють електронний запис дитини самостійно і обирають пріоритетні дошкільні навчальні заклади незалежно від місця проживання. У пункті 3.9. Порядку електронного запису також визначені пільгові категорії громадян, які мають першочергове ( позачергове) право на влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів.